Категорії Інформація
Каси Додати подію
31 січня 2023

Тестостерон, або гормон кохання

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 70-200 грн

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка
бульвар Шевченка, 234

Про подію

“Тестостерон, або гормон кохання” в Черкасах!

У Музично-драматичному театрі відбудеться комедійна вистава “Тестостерон, або гормон кохання” в Черкасах за мотивами польської комедії Анджея Сарамановіча. Якщо більшість щасливих історій завершуються весіллям, то тут все починається з втечі нареченої. Весілля скасовується, але бенкет ніхто не відміняв. Семеро розгніваних чоловіків приїжджають до ресторану випити і поговорити, і разом з тим з'ясувати стосунки, посперечатися, влаштувати бійку, поплакати і потанцювати. Знали б тільки жінки, на що здатні чоловіки, коли їх немає поруч!

Занадто відверта комедія для дорослих

Інтриги, брутальність, сентиментальність, адреналінові вибухи і море кохання! Дуже весело і на межі дозволеного. До речі, треба ще з’ясувати, куди поділася наречена і чому вона це зробила. Комедія, драма, детектив на одній сцені! Унікальна можливість дізнатися,  про що говорять чоловіки!

Щоб потрапити на виставу “Тестостерон, або гормон кохання” в Черкасах, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Черкас шукайте на нашому сайті.

Куди запросити чоловіка в Черкасах? На комедію “Тестостерон, або гормон кохання”!

  1. Обговорити всі чоловічі секрети
  2. Добре посміятися разом
  3. Провести чудовий вечір
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код