Категорії Інформація
Каси Додати подію
ОРКЕСТРОВА МІСТЕРІЯ
31 жовтня 2023

ОРКЕСТРОВА МІСТЕРІЯ

Ціна: 70-250 грн

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка
бульвар Шевченка, 234
Купити квиток

Замовити квитки на "ОРКЕСТРОВА МІСТЕРІЯ"

Тривалість події — 80 хвилин.
31 жовт., вівторок

Про подію

Від грудня минулого року, поступово але впевнено, концерт «Оркестрова містерія» став справжньою музичною візитівкою Черкаського театру Шевченка.

Найпопулярніші композиції зі світової класики, найкращих мюзиклів та найвідоміших кінострічок, щоразу збирали повну глядацьку залу. Саме із «Оркестровою містерією» наш театр наново вишукано зазвучав у першому складникові свого статусу: «музично-драматичний». Тож цілком прогнозовано, хоча й дещо незвично з огляду на попередні, цей театральний сезон ми завершуємо улюбленим концертом.

Та не кваптеся із висновком щодо своєї обізнаності із програмою дійства, адже цього разу вона цілковито оновлена! Власне, від попередніх концертів залишилися лише назва-бренд та два найпопулярніших номери. А усі інші знову стануть містком між середньовіччям і сучасністю, містичним і реальним, світлом і темрявою. Нова програма від Олени Бєлкіної й Станіслава Садаклієва – це як продовження захопливої подорожі безмежжям тієї музики, позицій якої у світовій культурі вже ніколи і ніщо не похитне.

Зауважимо, що цього разу на поціновувачів таких шедеврів чекає чимало вокальних номерів у довершеному виконанні Сергія Андрощука, Анастасії Буйницької та Наталки Мамалиги. Також гармонійним доповненням концерту стануть виступи артистів балету.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код