Категорії Інформація
Каси Додати подію
KVITKA Пісня наяву й уві снах
13 квітня 2024

KVITKA Пісня наяву й уві снах

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка
бульвар Шевченка, 234

Про подію

Олег Миколайчук-Низовець

KVITKA

Пісня наяву й уві снах

У рамках україно-американського благодійного проєкту «Незабутня Квітка» за підтримки Міністерства культури України, Вінницької ОДА та Подільського онкоцентру Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського презентував імпрезу «KVITKA» за п'єсою сучасного драматурга Олега Миколайчука-Низовця. Режисерка-постановниця - н.а.України Таїса Славінська.

Уперше в світі на вінницькій сцені народилася вистава про славетну американську співачку з українським серцем Квітку (Кейсі) Цісик, у виконанні Тетяни Фролової.

1991 рік. Квітці діагностують рак грудей. Лікарі відпускають кілька місяців життя… Маленький син… Коханий чоловік… І лише 3 місяці щастя… Та вона вирішує боротися за життя не лише лікуванням (а це виснажливі курси хіміотерапії!), але й плідною працею … Любов до далекої батьківщини і неосяжне кохання допомагали й підтримували, надавали наснаги й впевненості… І хвороба відступала… І Бог дарував хвилини… дні… роки… 7 років – і вічне життя у пісні! 

Її голос порівнюють з голосом скрипки. Виняткове колоратурне сопрано, що лине з самого серця, з глибини душі, наділене якоюсь магічною силою, здатною заворожувати і не залишати байдужих. Кажуть, що Квітка відчула українців краще, ніж самі українці відчувають себе. Квітка таки повернулася в Україну!

Світова прем'єра відбулася 4 квітня 2018 р. у день 65-річчя Квітки Цісик.

За чотири роки виставу побачили глядачі у Києві, Житомирі, Харкові, Мукачево, Кропивницькому, Кутаїсі (Грузія).

Виставу представлено на театральних фестивалях «Зірковий листопад у Закарпатті» (Мукачево) та «Мельпомена Таврії» (Херсон).

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код