Категорії Інформація
Каси Додати подію
19 грудня 2022

Гаррі Поттер та загублений ліс

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 50-200 грн

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка
бульвар Шевченка, 234

Про подію

Чарівна вистава "Гаррі Поттер і загублений ліс" у Черкасах

Уже зовсім скоро Новий рік і Різдво. Ви відчуваєте, як у повітрі витає свято, пахне мандаринами та снігом? А в театрі ім. Т.Г. Шевченка в Черкасах йде щосили підготовка до святкових вистав. І 19 грудня пройде дивовижна вистава "Гаррі Поттер і загублений ліс", яку радимо переглянути всім від малого до великого для гарного настрою.

Що важливо? Уже доступні квитки до продажу, а значить ви можете їх купити. На нашому сайті без черг і в будь-який час, можна придбати потрібну кількість квитків. Також ми пропонуємо подивитися інші вистави в Черкасах.

Хлопчик, який вижив…

У театрі всі герої різних історій здатні оживати й перетворюватися на реальність, і це, мабуть, найдивовижніше, що може трапитися. Тепер ви побачите на сцені улюблених героїв книжок Дж. Роулінг - Рона, Герміону і самого Гаррі Поттера.

Який сюжет? Ось-ось почнеться новий навчальний рік. Час вирушати до школи чарівництва і магії "Гоґвортс". Але не все так просто... Друзі потрапляють до загубленого лісу, де вони знову стикаються зі своїм головним ворогом. 

Чи зможуть вони його здолати цього разу, одного з найкращих магів у світі? І чи вистачить Рону, Герміоні та Гаррі знань? Про це ви дізнаєтеся на виставі. Приходьте обов'язково! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код