Категорії Інформація
Каси Додати подію
DOROFEEVA
17 лютого 2023

DOROFEEVA

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 790 грн

Палац культури «Дружба народів»
м. Черкаси, б-р Шевченка, 249

Про подію

Долучайтесь до благодійного концерту співачки Dorofeeva у Черкасах

17 лютого українська співачка Dorofeeva заспіває свої пісні на концерті для жителів та гостей міста Черкас у ПК "Дружба народів". Цей концерт має благодійну місію — зібрати кошти для відбудови житла, яке було зруйновано у результаті агресивних дій руської орди. 

Єднайся, український народе, щоб зробити добру справу та підтримати один одного. Що для цього треба? Купити квитки й частину коштів Надя Дорофеєва спрямує за цільовим призначенням та прийти на подію, щоб трохи себе розрадити. 

Нагадуємо! Палац культури "Дружба народів" має для вас й інші заходи, які ви захочете відвідати, подивіться!

Нова програма "Сенси" від Dorofeeva

«Різнокольорова», «Думи», «Крапають», «У твоїй душі», «Щоб не було» і ще багато інших треків Надя Дорофеєва співатиме для вас у цей вечір. Та концерт примітний не тільки цим, адже, як зазначає сама співачка, що це буде не щось грандіозне, а атмосферне, де кожен зможе знайти свої сенси. Саме вони (сенси) дають нам сили жити та долати складнощі, які випали на наші долі. 

Та все в наших руках та можливостях, разом ми зможемо подолати зло та зробити нашу країну, людей незалежними та щасливими. Тож вперед — до Перемоги!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код