Категории Информация
Кассы Добавить событие
ОРКЕСТРОВАЯ МИСТЕРИЯ
30 ноября 2023

ОРКЕСТРОВАЯ МИСТЕРИЯ

Цена: 150-250 грн

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка
бульвар Шевченка, 234
Купить билет
150-250 грн
Купить билет

Заказать билеты на "ОРКЕСТРОВАЯ МИСТЕРИЯ"

Продолжительность события — 80 минут.
30 нояб., четверг

О событии

Останній місяць осені може бути не тільки сірим і похмурим! Гарантуємо, що нова програма «Оркестрової містерії» додасть у ваші будні яскравості та надовго зарядить позитивними враженнями. Усе через те, що в Черкаському театрі Шевченка звучатимуть композиції з відомих мюзиклів і оперет.

Цього разу концерт складається з трьох блоків: класичного, ліричного й «пікантного», кожен з яких знайде свого поціновувача. Ви почуєте рок-оперу «Ісус Христос – суперзірка», номери з американського мюзиклу «Вестсайдська історія» та німецького мюзиклу «Елізабет», композиції з фільмів «Мулен Руж», «Містер Ікс», «Сільва».

На вас чекає чимало вокальних номерів у довершеному виконанні заслужених артистів України Сергія Андрощука й Наталки Мамалиги, арт-директорки та учасниці міжнародного проєкту «Spirit of Music» Маргарити Бєлкіної і Анастасії Буйницької, акторів Черкаського театру Шевченка. Повноправними учасниками видовищного дійства стануть артисти балету, які підготували справжнє шоу. Готові якнайповніше відчути атмосферу Бродвею?

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код